UPD!!Автобусний рейс Бориспіль – Вінниця – Бориспіль а/к “МАУ”

01.07.2019

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» запускає рейсові автобуси, що сполучать Вінницю із аеропортом Бориспіль. Скористатись цією перевагою можна буде вже з 02 липня 2019.

Заплановано, що з вінницького аеропорту автобус буде вирушати о 3:00, а прибуватиме до “Борисполя” о 7:00 ранку. З київського аеропорту автобусний рейс запланований на 20:25, час прибуття до аеропорту “Вінниця” — 00:25.

Купити квиток на такий автобус буде неможливо, так як він буде частиною авіаквитка, придбаного у авіакомпанії МАУ. Вже зараз, у пошуку на сайті МАУ, при замовленні квитка можна обрати Вінницю як точку відправлення з пересадкою на літак у “Борисполі”.

Деталі про дане сполучення можете дізнатись за тел. контакт-центру а/к “МАУ” +38 (044) 581-50-50 та +38 (044) 364-50-50 або на сайті flyuia.com

Увага! Змінено графік муніципального автобуса№33 в напрямку місцевого аеропорта.

Маршрут№/33  Барське шоссе- АеропортВінниця(щоденно)   
Барське шосе (трамвайна зупинка) 23:10
Пр-кт Юності (тролейбусна зупинка) 23:19
Ринок «Урожай» (тролейбусна зупинка) 23:26
Театральна 23:30
Центральний автовокзал (тролейбусна зупинка ім. Героїв Чорнобиля) 23:30
Залізничний вокзал (центральний вхід вокзалу та тролейбусна зупинка коло “Сільпо”) 23:36
Аеропорт 00:00
Аеропорт 00:45
Залізничний вокзал 01:03
Центральний автовокзал 01:09
Театральна 01:15
Ринок «Урожай» 01:19
Пр-кт Юності 01:26
Барське шосе 01:35