КП Аеропорт-Вінниця на форумі в Європі EuroRoutes 2018

02.05.2018

З 21 по 24 квітня делегація з Вінниці працювала на найголовнішому форумі цивільної авіації в Європі – EuroRoutes 2018 в місті Більбао. Саме цей захід є головним для формування середньострокових та довгострокових планів авіакомпаній та аеропортів. Це найбільш ефективна можливість всім зустрітись з усіма, замість того, щоб поодинці організовувати окремі зустрічі.

Вінниця і вінницький аеропорт в цьому році підготував свій стенд, на якому знайомили усіх бажаючих з нашим містом, його культурою, історією, сьогоденням і планами на майбутнє. Був неабиякий інтерес і здивування відвідувачів під час такої комунікації. Вінниця, як найкомфортніше місто в Україні, – дійсно здатне здивувати європейців!

Впевнені: місто Вінниця та наш міжнародний аеропорт «Вінниця» мають величезний потенціал щодо розвитку авіаційного сполучення найбільш європейського міста України з країнами Європи.

На форумі цьогоріч було зареєстровано більше 1200 професійних відвідувачів – 100 аеропортів і 270 авіакомпаній. Зустрічі проводяться як в формальному вигляді – за столом перемовин з презентаціями та документами, так і в неформальному – за кавою або на спільних заходах.