Участь КП «Аеропорт Вінниця» у 25-ій виставці UITT’2019: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм»

01.04.2019

Участь КП «Аеропорт Вінниця» у 25ій виставці UITT’2019: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм»

UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

У цій виставці ми беремо участь вже два роки. В цьому році сподобалося абсолютно все: організація виставки, ділова аудиторія, кількість інших учасників і програма семінарів. У нашого стенду було дуже багато відвідувачів: турагенти, оператори, авіалінії, ЗМІ та рекламщики з багатьох країн.

Виставка дала нам можливість презентувати аеропорт та його існуючі авіамаршрути.

Вінницький стенд став одним з найвідвідуваніших на міжнародній туристичній виставці у Києві, адже Вінниця та Вінницька область – це ідеальне місце для нових подорожей, де кожен може відчути нові емоції та сформувати нові ідеї. Експозиція вінницького стенду розповідала відвідувачам про захопливу історію, традиції та гастро-культуру, видатних людей, цікаві події та фестивалі.

Вінниця постала на виставці, як місто, яке варто побачити на власні очі, а особливо навесні. Саме тому на вінницькому стенді ожила атмосфера занурення у місце весняного натхнення. Центром експозиції була квітуча яблуня, яка була найулюбленішою фотозоною відвідувачів виставки.