ЗМІНИ розкладу інтермодального сполучення “Бориспіль-Вінниця-Бориспіль” з 18.09.2019

12.09.2019

18 вересня змінюється розклад рейсу «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль» і додається зупинка на залізничному вокзалі Вінниці за наступним графіком:

 

Виїзд з аеропорту Борисполя: 20:25

Прибуття на зал. вокзал «Вінниця»: 00:25

Виїзд в аеропорт «Вінниця»: 00:45

Прибуття в аеропорт: 1:05

 

Виїзд з аеропорту «Вінниця»: 2:20

Прибуття на зал. вокзал: 2:40

Виїзд з вокзалу: 3:00

Прибуття до аеропорт Бориспіль: 7:00

Автобус №33 під рейс курсуватиме включно до 18.09.2019.