Загальні правила

Весь багаж, що ви провозите, включаючи ручну поклажу, необхідно пред’явити персоналу авіакомпанії при реєстрації на рейс. Ця вимога пов’язана з забезпеченням безпеки польоту. Багаж, що приймається авіакомпанією до перевезення під свою відповідальність за його збереження, маркується багажною біркою і називається зареєстрованим. На багажній бирці рекомендується вказувати своє прізвище, адресу, номер телефону.

Норми провозу багажу встановлюються авіакомпаніями. Для отримання цієї інформації зверніться, будь ласка, до представника вашої авіакомпанії.

Крім встановлених авіакомпаніями норм безкоштовного провозу багажу, можна безкоштовно провозити такі предмети, якщо вони знаходяться на руках у пасажира і не вкладені в багаж (ручна поклажа): дипломат, пластиковий пакет, букет квітів, дамську сумочку або папку для паперів, друковані видання для читання в польоті, фотоапарат або відеокамеру, портативний комп’ютер, сумку з покупками з Duty-free, парасольку або тростину, пальто або плащ, харчування для дитини, дитячу дорожню коляску, складну інвалідну коляску і (або) милиці, якщо такі предмети необхідні пасажирові.

Цінні і ділові папери, паспорти та інші документи, ліки, тендітні предмети, ювелірні вироби рекомендується перевозити в ручній поклажі.

За будь-який багаж, що перевищує встановлені норми безкоштовного перевезення багажу, здійснюється оплата за відповідним багажним тарифом.

Перевізник може відмовити у перевезенні багажу:

  • речей, які можуть заподіяти шкоду повітряному судну, особам або їх майну, що знаходяться на борту повітряного судна;
  • речей, перевезення яких заборонено законами, правилами та приписами державних органів будь-якої країни на територію, з території або через територію яких здійснюється перевезення;
  • речей, які за своєю масою, розмірами або за іншими характеристиками не можуть перевозитися у якості багажу;
  • тварин, за винятком собак, котів та інших кімнатних приручених тварин, які приймаються до перевезення при попередньому дозволі перевізника і при виконанні певних умов пасажирами відповідно до правил такого перевезення.

Для додакової інформації Ви можете перейти на офіційний сайт – Державної Фіскальної Служби України