Міжнародний аеропорт Вінниця має в своєму розпорядженні, розташовану на відстані 100 метрів від аеровокзалу, парковку що охороняється.
Парковка працює цілодобово без вихідних.
Попереднього замовлення не потребує.

ПОРЯДОК
користування місцями довготермінового перебування транспортних засобів в КП “Аеропорт Вінниця”

 1. Власник (володілець) транспортного засобу (надалі – ТЗ) для залишення ТЗ в місці довготермінового перебування транспортних засобів (далі – МДПТЗ) зобов’язаний через термінал, який знаходиться в приміщенні аеровокзалу КП “Аеропорт Вінниця”, оплатити кількість запланованих днів перебування ТЗ у МДПТЗ.
 2. Після здійснення оплати власник (володілець) ТЗ зобов’язаний отримати квитанцію, пред’явити її оператору МДПТЗ та розмістити ТЗ в вказаному оператором місці. Після розміщення ТЗ на відповідному місці, власник (володілець) ТЗ зобов’язаний зберігати квитанцію до моменту отримання ТЗ. Квитанція є офіційним документом, що підтверджує перебування ТЗ у МДПТЗ.
 3. У разі завершення перебування ТЗ на МДПТЗ його власник (володілець) зобов’язаний пред’явити оператору квитанцію про оплату всіх днів перебування ТЗ на МДПТЗ. Після чого дозволяється виїзд ТЗ з МДПТЗ.

ПРАВИЛА

в’їзду та виїзду з МДПТЗ КП «Аеропорт Вінниця»

Отримавши квитанцію про оплату вартості перебування ТЗ в МДПТЗ (далі – квитанція), власник (володілець) ТЗ погоджується з нижчевказаними правилами та умовами:

 1. Для перебування ТЗ на території МДПТЗ діє добовий тариф 25 гривень  за одну добу.
 2. Добою вважається будь-який період перебування ТЗ на території МДПТЗ до 24 год. 00 хв. протягом поточного календарного дня. Перебування ТЗ на території МДПТЗ після 00 год. 01 хв. на протязі будь-якого часу протягом наступного календарного дня вважається наступною добою.
 3. Отримана квитанція повинна бути з власником (володільцем) ТЗ до завершення перебування ТЗ на території МДПТЗ. Квитанція потрібна власнику (володільця) ТЗ для підтвердження оплати вартості перебування ТЗ на території МДПТЗ та для виїзду ТЗ з території МДПТЗ.
 4. Оплата вартості перебування ТЗ на території МДПТЗ здійснюється на умовах попередньої оплати через термінал, який знаходиться в приміщенні аеровокзалу КП “Аеропорт Вінниця”. Для здійснення оплати та отримання квитанції власник (володілець) ТЗ зобов’язаний дотримуватись положень інструкції, що розміщена в електронному вигляді в терміналі.
 5. Оплата вартості перебування ТЗ на території МДПТЗ не тягне за собою виникнення у КП “Аеропорт Вінниця” зобов’язань щодо зберігання ТЗ та не свідчить про укладення з КП “Аеропорт Вінниця” договору зберігання ТЗ.
 6. Власник (володілець) ТЗ несе відповідальність згідно чинного законодавства України за завдання матеріального збитку КП “Аеропорт Вінниця” або третім особам. З метою уникнення завдання матеріального збитку власник (володілець) ТЗ перебуваючи на території МДПТЗ зобов’язаний бути уважним, дотримуватись правил дорожнього руху та вимог дорожніх знаків.
 7. У разі відмови власника (володільця) ТЗ від оплати вартості перебування ТЗ на території МДПТЗ згідно тарифу – КП “Аеропорт Вінниця” має право зафіксувати цей факт та вчинити дії щодо звернення з позовом до суду. В такому випадку, КП “Аеропорт Вінниця” в подальшому має право відмовити власнику (володільцю) ТЗ в наданні послуг щодо перебування їх ТЗ на території МДПТЗ.
 8. КП “Аеропорт Вінниця” не несе відповідальності за зберігання ТЗ, його цілісність та майно, яке в ньому знаходиться. Власник (володілець) ТЗ зобов’язаний прослідкувати щоб в ТЗ не було цінних речей та ТЗ був надійно замкнений.
 9. У разі залишення ТЗ на території МДПТЗ терміном понад календарний місяць без узгодження з відповідальними за це особами, або якщо ТЗ блокує рух інших ТЗ – КП “Аеропорт Вінниця” має право на евакуацію даного ТЗ на штраф майданчик за кошт власника (володільця) ТЗ.
 10. Безкоштовними послугами на території МДПТЗ користуються інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату. Також право безоплатного пропуску транспортних засобів надається підприємствам, установам, громадським організаціям інвалідів та сфери соціального захисту населення, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату. Для цього пільговику потрібно звернутись до оператора МДПТЗ та пред’явити йому пенсійне посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, які містять запис про інвалідність у зв’язку з ураженням опорно-рухового апарату для отримання пільгового талону, який пільговик повинен повернути оператору у разі виїзду з території МДПТЗ.
 11. Транспорту по обслуговуванню підприємств та організацій, розташованих на території аеропорту дозволяється безкоштовне перебування на території МДПТЗ в термінах потрібних для поставки та відвантаження продукції чи обладнання.
 12. Якщо власник (володілець) ТЗ не погоджуєтесь з правилами та умовами тимчасового перебування на території МДПТЗ, він зобов’язаний терміново здійснити заходи щодо негайного залишення ТЗ території МДПТЗ.

Відповіді на незрозумілі питання можна отримати за електронною адресою – [email protected]