Реєстрація квитків і здача багажу на внутрішні і міжнародні рейси в аеропорту “Вінниця” відбувається в загальнодоступній зоні на першому поверсі в аеровокзалу. Номери стійок, які проводять реєстрацію на Ваш рейс, вказуються на інформаційному табло.

Реєстрація на більшість міжнародних рейсів починається за 3 години і закінчується за 40 хвилин до вильоту.
Реєстрація на внутрішні рейси починається за 2 години і закінчується за 30 хвилин до вильоту.
Зверніть увагу, реєстрація на деякі рейси може закінчуватися за 1 годину до вильоту. Детальну інформацію про точний час початку і закінчення реєстрації Ви можете уточнити в авіакомпанії, яка виконує рейс.
Контакти авіакомпаній
На стійці реєстрації Вам видадуть посадковий талон із зазначенням місця в літаку і перевірять габарити і вагу Вашої ручної поклажі на відповідність нормам, встановленим авіакомпанією.
Онлайн-реєстрація на рейс
Після проходження онлайн-реєстрації на сайті авіакомпанії Ви зможете вибрати місце і роздрукувати посадковий талон до приїзду в аеропорт.
У разі, якщо Ви не зможете роздрукувати посадковий талон самостійно, це можна буде зробити в аеропорту на стійці реєстрації.
Якщо Ви пройшли онлайн-реєстрацію на рейс, роздрукували посадковий талон до

приїзду в аеропорт і подорожуєте тільки з ручною поклажею, після входу в термінал Ви можете пройти відразу на проходження контролю, минаючи стійки реєстрації.

Зверніть увагу, 1 жовтня 2017 року авіакомпанія МАУ починає стягувати плату в еквіваленті 10 євро за надання посадкового талона на стійці реєстрації в аеропорту з пасажирів, що вилітають внутрішніми і міжнародними регулярними рейсами з аеропорту Вінниця. Щоб не платити цей збір, необхідно зареєструватися онлайн на сайті МАУ і роздрукувати наданий системою посадковий талон або зберегти його на мобільному пристрої.